preskoči na sadržaj

Osnovna škola Stanovi Zadar

Login
UPISI U SREDNJU

         

e-Dnevnik

Popis udžbenika

za 2018./2019. šk. godinu

Grad Zadar

Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Školski kalendar 2018./2019. - Za veću sliku kliknuti na link ispod.

OKVIRNI VREMENIK

VREMENIK PISMENIH PROVJERA ZNANJA  ZA 1. PLOUGODIŠTE 2016./2017. ŠK.GOD

Vremenik pisanih provjera 

Uvođenjem e-dnevnika Vremenik pisanih provjera se više ne objavljuje izravno na web-stranicama škole već je dostupan svim učenicima i roditeljima putem aplikacije:

e-dnevnik za roditelje i učenike

Mala anketa
Koliko često igrate računalne igre ?





Foršpan Z(k)adra

Tražilica
Vrijeme u Zadru

Brojač posjeta
Ispis statistike od 20. 10. 2010.

Ukupno: 966527
Ovaj mjesec: 2788
Ovaj tjedan: 1100
Danas: 26
Školski list

PROMETNA UČILICA

MZOS

EDU.hr

Nacionalni portal NT

eMatica

Stranica namijenjena razrednicima.

Agencija za OiO

Zbornica


PRAVOPIS

Hrabri telefon

za djecu, roditelje, studente i volontere

Informacije učitelja za roditelje u šk. godini 2018./2019.

       

 

IME  I PREZIME

PREDMET

DANI I SATI U TJEDNU

MJESTO ODRŽAVANJA

1.

Martina Perović

Hrvatski jezik

Ponedjeljak 3. sat
Prvi utorak u mjesecu 17:00

Kabinet hrvatskog jezika

2.

Žaklina Kutija

Hrvatski jezik

Utorak 3. sat
Prvi četvrtak u mjesecu u 17:00

Kabinet hrvatskog jezika

3.

Toni Mijić

Hrvatski jezik

Srijedom 3. sat
Prva srijeda u 17:00

Kabinet hrvatskog jezika

4.

Magdalena Miočić

Glazbena kultura

Utorkom 7.sat

Glazbena učionica

5.

Mateo Kačunić

Likovna kultura

Petak 6. sat
Prvi ponedjeljak u mjesecu u 16:00

Kabinet likovne kulture

6.

Marijana Stručić

Engleski jezik

Srijedom 3. sat
Prva srijeda u mjesecu i 16:00

Kabinet filmske umjetnosti

7.

Albina Petani

Engleski - Njemački

Ponedjeljkom 3. sat
Prvi ponedjeljak u mjesecu u 17:00

Kabinet filmske umjetnosti

8.

Sandra Perić

Engleski jezik

Utorkom 4.sat
Prvi utorak u mjesecu u 17:00

Kabinet filmske umjetnosti

9.

Željka Zrilić

Njemački

Četvrtak u 16:30

Učionica GK

10.

Sibijana Oršolić

Talijanski jezik

Srijeda u 16:30

Učionica GK

11.

Željka Jurin

Matematika

Petak 6. sat
Zadnji petak u mjesecu u 17:00

Kabinet matematike

12.

Maja Balat

Matematika

Srijeda 3. sat
Prva srijeda u mjesecu u 18:00

Kabinet matematike

13.

Josipa Čuka

Matematika

Ponedjeljak 6. sat

Kabinet matematike

14.

Jelena Torbarina

Fizika

Utorkom 3. sat

Kabinet fizike

15.

Snježana Spudić

Tehnička k.

Ponedjeljkom 4. sat
Zadnji ponedjeljak u mjesecu u 16:00

Kabinet filmske umjetnosti

16.

Antonija Jović

Biologija - Priroda

Ujutro: utorkom 3. sat, popodne: prvi utorak u mjesecu u 17:30 h

Kabinet biologije i kemije

17.

Jadranka Mašina

Biologija-Kemija

Utorkom 2. sat

Kabinet biologije i kemije

18.

Josip Ino Vitali

Povijest-Geografija

Petak 4. sat, popodne: prvi petak u mjesecu u 17:30 h

Kabinet povijesti i geografije

19.

Zdenko Sikirić

Povijest-Geografija

Utorkom 3. sat

Kabinet glazbene kulture

20.

Ivo Visković

Povijest

Ponedjeljkom 2. sat

Kabinet glazbene kulture

21.

Nino Marcelić

Vjeronauk

Četvrtkom 5. sat
Prvi utorak u mjesecu u 18 sati

Filmski studio

22.

Sonja Špadić

Vjeronauk

Petkom 3. sat
Prvi ponedjeljak u mjesecu u 17:00

Kabinet glazbenog

23.

Diana Karamarko

Vjeronauk

Ponedjeljak 3. sat

Kabinet glazbenog

24.

Miroslav Čačić

TZK

Utorak 2.sat

Kabinet TZK

25.

Marinko Bilić

TZK

Četvrtak 4. sat

Kabinet TZK

26.

Ante Baričević

TZK

Utorak 3. sat>

Kabinet TZK

27.

Dalibor Korpak

Informatika

Utorkom 4. sat

Informatička učionica

28.

Ivo Martinac

Informatika

Četvrtkom 7. sat

Informatička učionica

 

 

VRIJEME POČETKA POJEDINOG SATA:

1.sat :   8,00 -  8,45

2.sat :   8,50 -  9,35

3.sat :   9,40 -  10,25

V ODMOR :  10,25 – 10,40

4.sat:   10,45 – 11,30

5.sat :  11,35 -  12,20

6:sat :  12,25 – 13,10

7.sat :  13,15 – 14,00

preskoči na navigaciju